Premieliste Geiloprøva 2015

Her finner du oversikten over de premierte og også dreieboka fra lørdagens VK. Vi takker deltakere og dommere for denne gang og ønsker velkommen tilbake på våre prøver i 2016. På tross av litt varierende med fugl, er det flere som har hatt sjanser og en del premier ble det totalt sett.


Dreieboka fra lørdagens VK kan du laste ned her. 



Fornøyde etter høyeste premiering i UK. 

Hallingdal Fuglehundklubb
Geilo 
28.8.2015 - 30.8.2015 

Premieliste for Geiloprøva


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK1NO34346/14KV - Haugtun's Ess
(Haugtun's Dpb Fri / Caput Altum Basile)
Stensrud, Hans Birger
Stensrud, Hans Birger




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK1NO60590/09ES - Rotvelta's Gtf Vicky
(Vuoma's Fresia Av Raisa / Langsifjellets Trigger)
Bache, Bente
Bache, Bente

AK1NO40952/12ES - Royaluras L-Wilma
(Royaluras F-Racing / Io)
Kjensberg, Rune Olav
Kjensberg, Rune Olav




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK2NO56829/13ES - Halvartun's Barsk
(Halvartun's Tanya Tucker / Ljunguddens S- Töff)
Lindvik, Francine
Lindvik, Francine

UK2NO34346/14KV - Haugtun's Ess
(Haugtun's Dpb Fri / Caput Altum Basile)
Stensrud, Hans Birger
Stensrud, Hans Birger




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK204180/06ES - Rypelyngens Ada
(Hedda / Østheia's Stein)
Waller, Rune
Waller, Rune

AK2NO50626/13P - Ravnkloas Compis
(Pimen's B-Kajsa / Ohlsmyrens P Respect)
Berg, Lars Petter
Berg, Lars Petter

AK2NO37620/12ES - Rypelyngens Hedda I I
(Rypelyngens Ada / Østkysten's Vito)
Waller, Rune
Waller, Rune




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK3NO34832/14IS - Rødlien's Tellus
(Grimasteggen's Solo / Furunakken's Balto)
Bjørndal, Magne
Bjørndal, Magne

UK3NO34346/14KV - Haugtun's Ess
(Haugtun's Dpb Fri / Caput Altum Basile)
Stensrud, Hans Birger
Stensrud, Hans Birger

UK3NO44159/14IS - Jill Veronica
(Follsjøen's Didit / Neadalens Litj-Per)
Alfsen, Petter
Alfsen, Petter




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK3NO47859/11ES - Folgefonna's Kompis
(Folgefonna's Hedda / Totti)
Samuelsen, Ingrid Lomaas
Samuelsen, Ingrid Lomaas

AK3NO39568/09ES - Nåsakollen's Tessie
(Nåsakollen's Turte / Spjeldberget's Raider)
Kvam, Lasse Og Silje
Kvam, Lasse

AK3s59928/2009KV - Jaktfrøydens Bailey
(Frøy Av Bukkaleien / Rugdelias J M G)
Skøld, Joakim
Skøld, Joakim

AK3SE31880/2011P - Hardpoints C Mose
(Hardpoints Lucy / Karacanis O Bull)
Skattebo, May
Skattebo, May




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

VKNO34826/09ES - Rotuas D-Leah
(Lundefjellet's Juni / Totti)
Thowsen, Per-Jørgen
Thowsen, Per-Jørgen
1 CK

VK27236/07IS - Liatoppen's Toya
(Liatoppen's Evita / " U S " Kuling)
Moe, Arvid
Moe, Arvid

VKs59928/2009KV - Jaktfrøydens Bailey
(Frøy Av Bukkaleien / Rugdelias J M G)
Skøld, Joakim
Skøld, Joakim



Levert av