Premieliste Geiloprøva 2016

Her finner du dreieboka for Vinnerklassen


Her er premielistene for Geiloprøva 2016
Hallingdal Fuglehundklubb
Geilo 
26.8.2016 - 28.8.2016 

Premieliste for runde 1


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK1NO45538/15ES - Halvartun's J O-ipa
(Karsnäs Mira / Løvenskarets Birk)
Søgaard, Steinar
Søgaard, Steinar

UK1NO49542/14GS - Østmoens Embla
(Østmoens Virpi / Porsangervidda's Black Hunter)
Engebretsen, Geir Morten
Engebretsen, Geir Morten

UK1NO52650/14KV - Skåtfjellets Bzt Tinn Tellus
(Birkeskogen's Zanni / Stallogaisa's Tell)
Bergesen, Endre Gunnar
Bergesen, Sissel

UK1NO35853/15ES - Lucy Vetlenup
(Parila Troya / General Sniff Av Skåpleinun)
Nodland, Kristin Miskov
Nodland, Kristin Miskov




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK1NO44721/14KV - Kaiser
(Ulvesvollens Ftf Ylva / Haugtun's Ffb Shock)
Bertelsen, Cecilie
Ottesen, Lisbet

AK1NO46123/12GS - Evjegaarden's Lexie
(Evjegaarden's Happy Siba / Faksfjellet's Torden)
Garmann, Morten
Garmann, Morten

AK1NO49036/13IS - Vestviddas Dft Felix
(Frida Av Miessevàrri / Bjerkaasen's Bk- Triac)
Danielsen, Ingar
Danielsen, Ingar

AK1NO47858/11ES - Folgefonna's Dario
(Folgefonna's Hedda / Totti)
Styve, Åge
Styve, Åge

AK1NO47964/13B - Kvikk
(Stenhøj R Molte / Hot Chilli)
Wærnes, Åsta
Nerdal, Trond

AK1NO37708/14B - Bølhøgda's Jennie
(Coco Du Vallon De La Rigaude / Fabian Du Vallon De La Rigaude)
Farnes, Lars
Farnes, Lars




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK2SE13417/2015IS - Red Garlic's Daim
(Red Garlic's Juicy Fruit / Ero Lagopus Av Kjerringholm)
Olstad, Øyvind
Olstad, Øyvind

UK2NO44879/15ES - Føyka Av Skåpleinun
(Sørbølfjellet's Luca / Slottvidda's I M Ramses)
Lockert, Sirikit
Lockert, Sirikit

UK2NO33245/15IS - Endalausmarka's Ole Einar
(Endalausmarka's Moira / Pasvikdalens Nemo)
Haugen, Arnstein
Haugen, Arnstein

UK2DK15010/2014ES - Billy D-Kid
(Østkysten's Vinja / Tobølbjergs I-topper)
Moen, Viktor
Moen, Viktor

UK2NO52053/14B - Geilane's Ixi
(AULUMBOENS C-KITA / Brekkesagas Blackbird)
Haug, Eigil
Haug, Eigil




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK2NO52725/13KV - Rugdelias Vlv Cornelia
(Rugdelias Nmj Lucilla / Voss Du Pied Du Mont)
Kallekleiv, Tore
Kallekleiv, Tore

AK2NO36322/13ES - Myhregården's Tinn
(Ryghåsen's Yr / Berguglas Heikki I I I)
Lindtvedt, Elin
Lindtvedt, Gunnulv

AK2NO51275/13IS - Tunge Teigen's Cfo Fifa
(Rastorps Fudgé / Guri Malla's Oscar)
Søgaard, Bjarte
Søgaard, Bjarte

AK2NO44800/14ES - Viroa's Line 111
(Viroa's Maja / Nordvestjyden's Flaks)
Rørstad, Sven Kyrre
Rørstad, Sven Kyrre

AK2NO47570/12IS - RødDrømmen`s Adele
(" U S " A Camaro / " U S " Red Oks)
Bratland, Catrine
Ingebrigtsen, Vigdis

AK2NO47141/09ES - Axi
(Vinsterfjellet Nita / Nordvestjyden's Z.bassino)
Nielsen, Hans Arne
Nielsen, Hans Arne

AK2NO46123/12GS - Evjegaarden's Lexie
(Evjegaarden's Happy Siba / Faksfjellet's Torden)
Garmann, Morten
Garmann, Morten

AK2NO55094/11KV - Doktordalen's Tuva
(Doktordalen's Tika / Sting)
Bergesen, Sissel
Bergesen, Endre Gunnar

AK2NO49038/13IS - Vestviddas Dft Fauna
(Frida Av Miessevàrri / Bjerkaasen's Bk- Triac)
Skiple, Knut Steinar
Skiple, Knut Steinar




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK3NO39028/15ES - Berkjestølen's Molly
(Berkjestølen's Yara / Sørbølfjellet's Zizou)
Corneliussen, Arnt
Corneliussen, Arnt

UK3NO52654/14KV - Skåtfjellets Bzt Tella
(Birkeskogen's Zanni / Stallogaisa's Tell)
Lilletvedt, Tom
Lilletvedt, Tom

UK3NO52650/14KV - Skåtfjellets Bzt Tinn Tellus
(Birkeskogen's Zanni / Stallogaisa's Tell)
Bergesen, Endre Gunnar
Bergesen, Sissel

UK3NO33245/15IS - Endalausmarka's Ole Einar
(Endalausmarka's Moira / Pasvikdalens Nemo)
Haugen, Arnstein
Haugen, Arnstein

UK3NO35853/15ES - Lucy Vetlenup
(Parila Troya / General Sniff Av Skåpleinun)
Nodland, Kristin Miskov
Nodland, Kristin Miskov

UK3NO52652/14KV - Skåtfjellets Bzt Saga
(Birkeskogen's Zanni / Stallogaisa's Tell)
Ottesen, Lisbet
Ottesen, Lisbet




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK3NO41473/11KV - Rugdelias Tlf Khaleesi
(Rugdelias Nmj Lucilla / Frio De Valcreole)
Kallekleiv, Tarjei
Langeland, Anne Grete

AK3NO46164/14SV - Havheims Første
(Tareskogens Isi / Kongsbekkens M' Koda)
Sve, Geir
Sve, Geir

AK3IS19235/14SV - Ice Artemis Freyja
(Yrja / Kragborg Mads)
Sawicz, Monica
Sawicz, Monica

AK3NO34637/14ES - Skogalias Mia
(Tiurlias Tea / Sørbølfjellet's Zizou)
Kopperud, Terje
Kopperud, Terje

AK3NO42169/12B - Orreskogen's D-yr
(Brustindens E Ulla / Orreskogen's B-røm)
Krogh, Marit
Krogh, Marit

AK3NO46017/14KV - Hågakollen's Toya
(Rugdelias Pme Scarlett / Rampen's Na's Garmin)
Larsen, Finn
Kirkeby, Kristin




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

VKNO45034/10IS - Liatoppen's Ilja
(Liatoppen's Evita / " U S " Kuling)
Moe, Arvid
Moe, Arvid



Levert av