Premieliste Geiloprøva 2017

Her er premieliste for Geiloprøva 2017.  Referat fra Geiloprøva finner du her (trykk på her)



LES DREIEBOK FRA VINNERKLASSEN HER
Hallingdal Fuglehundklubb
Geilo
1.9.2017 - 3.9.2017  

Premieliste for runde 1

KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK1NO33336/16KV - Perletjønna's Amos
(Sagåsen's Mira / Haugtun's Ffb Shock)
Mostue, Arild
Mostue, Arild

UK1NO56041/15IS - Lundebakken's QL Zico
(Lundebakken's Fg Queen / Lux Vom Kappellenpfad)
Faugstadmo, Jan Erik
Faugstadmo, Jan Erik

UK1NO43157/16P - Høytjønna's Ajax
(Myrteigen's Sol / Jutevatnets Birk)
Nordnæs, Hans
Nordnæs, Hans

UK1NO48696/16ES - Grimasteggen's CGS Eddie
(Grimasteggen's N E Carmen / General Sniff Av Skåpleinun)
Veseth, Elin Dugstad
Veseth, Elin Dugstad

UK1NO56621/16ES - Sørbølfjellet's Zucca
(Sørbølfjellet's Tarantella / Sørbølfjellet's Zizou)
Lien, Nina Hjelmaas
Lien, Nina Hjelmaas

UK1NO50455/16ES - Rampen's VZF Execute
(Ohlsmyrens Starshine / Bjerndrup's Zanka)
Gulhaugen, Kyrre L.
Gulhaugen, Kyrre L.

UK1SE16714/2016KM - Fugleskogen's Dhl-Assi
(C-hanna / Godjentas A Lucas)
Berge, Pål Ingolv
Berge, Pål Ingolv


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK1NO46829/14GS - Trillefjellet's Only X
(Faksfjellet's Turborypa / Åshöjdens Xantos)
Jonathans, Evelyn M
Jonathans, Evelyn M

AK1NO47444/13B - Holmevass F Blaise
(Holmevass B Gilli / Midtfjellets Jo)
Østraat, Magnhild
Rune Østraat

AK1NO47858/11ES - Folgefonna's Dario
(Folgefonna's Hedda / Totti)
Styve, Åge
Styve, Åge

AK1NO47522/15IS - Liatoppen's Tl Taro
(Liatoppen's Toya / Lux Vom Kappellenpfad)
Braathen, Line
Braathen, Line

AK1NO47884/11GS - Langsvolas Pia
(Krekahøgda's Blackie / V'metz Du Marais De La Gordonniere)
Jeanette, Christiansen
Egil, Christiansen

AK1NO42717/15ES - Østheia's Pep av Sørbølfjellet
(Østheia's Idaho / Sørbølfjellet's Zizou)
Lien, Tord Erik (vet)
Lien, Tord Erik (vet)


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK2NO46199/16ES - Fieldsetter's Dux
(Berkjestølen's Doha / Sisu)
Aune, Arne Kristian
Aune, Arne Kristian

UK2NO43155/16P - Høytjønna's Messi
(Myrteigen's Sol / Jutevatnets Birk)
Sletto, Bjørn A
Sletto, Bjørn A

UK2NO43157/16P - Høytjønna's Ajax
(Myrteigen's Sol / Jutevatnets Birk)
Nordnæs, Hans
Nordnæs, Hans

UK2NO44668/16ES - Folgefonna's Punky
(Folgefonna's Cindy / Valera's Østavind)
Vikne, Johnny
Vikne, Johnny

UK2NO33481/16GS - Holmtjønnas Anja
(Kvænangsfjellet's Luna / Sarabakks Lucifer)
Hartwig, Torill Gjerstad
Hartwig, Torill Gjerstad

UK2NO37601/16ES - Svanelvdalens Mr Dennis
(Høgmyrstuas Rypa / Mac Persson's A Max)
Jenssen, Ansgar
Jenssen, Ansgar

UK2NO56042/15IS - Lundebakken's QL Bowie
(Lundebakken's Fg Queen / Lux Vom Kappellenpfad)
Eide, Thor
Eide, Thor

UK2NO56041/15IS - Lundebakken's QL Zico
(Lundebakken's Fg Queen / Lux Vom Kappellenpfad)
Faugstadmo, Jan Erik
Faugstadmo, Jan Erik


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK2NO41295/14KV - Rugdelias Xav Lykke
(Rugdelias Qlm L'aquila / Voss Du Pied Du Mont)
Furuheim, Ole-Erik
Furuheim, Ole-Erik

AK2NO42721/15ES - Østheia's Purdey
(Østheia's Idaho / Sørbølfjellet's Zizou)
Torgersen, Elisabeth F
Torgersen, Elisabeth F


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK3NO56042/15IS - Lundebakken's QL Bowie
(Lundebakken's Fg Queen / Lux Vom Kappellenpfad)
Eide, Thor
Eide, Thor

UK3NO43157/16P - Høytjønna's Ajax
(Myrteigen's Sol / Jutevatnets Birk)
Nordnæs, Hans
Nordnæs, Hans

UK3NO53838/16ES - Gaupeskaret's Aksel
(Veslebotnen's Malin / Smølarypa's Texas Hold'em)
Askeland, Torleif
Askeland, Torleif

UK3NO46199/16ES - Fieldsetter's Dux
(Berkjestølen's Doha / Sisu)
Aune, Arne Kristian
Aune, Arne Kristian

UK3NO48696/16ES - Grimasteggen's CGS Eddie
(Grimasteggen's N E Carmen / General Sniff Av Skåpleinun)
Veseth, Elin Dugstad
Veseth, Elin Dugstad

UK3NO43155/16P - Høytjønna's Messi
(Myrteigen's Sol / Jutevatnets Birk)
Sletto, Bjørn A
Sletto, Bjørn A

UK3SE30745/2016GS - Zettertjärns Be Happy Briz
(Zettertjern's Super Ztar / Glavaris Dv Zlatan)
Ellingplass, Gerd Sissel
Ellingplass, Gerd Sissel

UK3NO51935/15IS - " U S " Miss Ally
(" U S " Nokia / " Us " Trym)
Ribesen, Øyvind
Ribesen, Øyvind

UK3NO39695/16ES - Hurra Fjellet's A Ned-Lia
(Tobølbjergs Ida / Mac Persson's A Max)
Mågerud, Hanne Kristin
Mågerud, Hanne Kristin

UK3NO37601/16ES - Svanelvdalens Mr Dennis
(Høgmyrstuas Rypa / Mac Persson's A Max)
Jenssen, Ansgar
Jenssen, Ansgar

UK3NO44668/16ES - Folgefonna's Punky
(Folgefonna's Cindy / Valera's Østavind)
Vikne, Johnny
Vikne, Johnny

UK3NO48698/16ES - Grimasteggen's CGS Petra
(Grimasteggen's N E Carmen / General Sniff Av Skåpleinun)
Bruflot, Wenke-Nina
Bruflot, Wenke-Nina

UK3NO56045/15IS - Lundebakken's QL Abbey
(Lundebakken's Fg Queen / Lux Vom Kappellenpfad)
Lund, Marit Synneve Brath
Lund, Marit Synneve Brath


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK3IS19235/14SV - Ice Artemis Freyja
(Yrja / Kragborg Mads)
Sawicz, Monica
Sawicz, Monica

AK3NO31207/13GS - Klettkovens Storm
(Klettkovens Tuula / Taiko)
Nilsen, Espen
Nilsen, Espen

AK3NO32226/14ES - Bra Kar Av Skåpleinun
(Sørbølfjellet's Luca / Black)
Bruflot, Wenke-Nina
Bruflot, Wenke-Nina


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

VKNO34832/14IS - Rødlien's Tellus
(Grimasteggen's Solo / Furunakken's Balto)
Bjørndal, Magne
Bjørndal, Magne


Levert av