Premieliste Hallingprøva 2017

Her er komplett premieliste fra Hallingprøva 2017. Takk til alle sporty deltagere og velkommen tilbake til Geilo til høstprøva 1.-3. september 2017. 


Hallingdal Fuglehundklubb
Geilo 
17.3.2017 - 20.3.2017 


Hallingprøva 2017 referat.pdf

HP 17 Dreiebok VK finale.pdf




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK1NO45538/15ES - Halvartun's J O-ipa
(Karsnäs Mira / Løvenskarets Birk)
Søgaard, Steinar
Søgaard, Steinar

UK1NO46843/15IS - " U S " Ull
(" U S " Pukkanøtt / " U S " Gant)
Øversveen, Patrick
Øversveen, Patrick

UK1NO46847/15IS - " U S " Trixie
(" U S " Pukkanøtt / " U S " Gant)
Nordheim, Jørgen,
Storegjerde, Andreas

UK1NO51936/15IS - " U S " Nilla
(" U S " Nokia / " Us " Trym)
Holtan, Tore
Pinderup, Ole

UK1NO47526/15IS - Liatoppen's Tl Haldis
(Liatoppen's Toya / Lux Vom Kappellenpfad)
Moe, Arvid
Moe, Arvid




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK1NO35940/14B - Orreskogen's G-happy
(Reisavannet's B-guri / Best De La Source Aux Perdrix)
Ellefsen, Anders
Ellefsen, Anders

AK1DK17349/2014ES - Østkysten's A N mac
(Østkysten's Naja / Vigdaætta's Asso)
Gundersen, Paal
Gundersen, Paal

AK1NO54020/14ES - Slottvidda's I M Kaos
(Slottvidda's I M Tuva / General Sniff Av Skåpleinun)
Sjurseth, Siri Kulberg
Sjurseth, Bjørn




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK2NO46847/15IS - " U S " Trixie
(" U S " Pukkanøtt / " U S " Gant)
Nordheim, Jørgen,
Storegjerde, Andreas

UK2NO39030/15ES - Berkjestølen's Vilja
(Berkjestølen's Yara / Sørbølfjellet's Zizou)
Lindtvedt, Jørn Kristian
Lindtvedt, Jørn Kristian

UK2NO51936/15IS - " U S " Nilla
(" U S " Nokia / " Us " Trym)
Holtan, Tore
Pinderup, Ole

UK2NO45538/15ES - Halvartun's J O-ipa
(Karsnäs Mira / Løvenskarets Birk)
Søgaard, Steinar
Søgaard, Steinar

UK2NO45956/15B - Orreskogen's Inga
(Orreskogen's E-lisa / Euskadi)
Ellefsen, Anders
Ellefsen, Anders

UK2NO44873/15ES - Gimli Av Skåpleinun
(Sørbølfjellet's Luca / Slottvidda's I M Ramses)
Ranheim, Birgit
Ranheim, Birgit

UK2NO40744/15ES - Sletthallens Steffi
(Sletthallens Birdee / General Sniff Av Skåpleinun)
Johannessen, Martin
Johannessen, Martin

UK2NO32712/16P - Eidemlia's Conny
(Eidemlia's Singha / Eidemlia's Dallas T)
Veseth, Elin Dugstad
Veseth, Elin Dugstad

UK2NO43157/16P - Høytjønna's Ajax
(Myrteigen's Sol / Jutevatnets Birk)
Nordnæs, Hans
Nordnæs, Hans

UK2NO37601/16ES - Svanelvdalens Mr Dennis
(Høgmyrstuas Rypa / Mac Persson's A Max)
Jenssen, Ansgar
Jenssen, Ansgar

UK2NO47149/15ES - Omnsfjelltoppen's Ah Birk
(Engertoppen's Arven / Knutsvollens Hi-tex)
Lund, Nina Kristin
Lund, Nina Kristin

UK2NO48840/15ES - Stillatjønnas Suverene Silas
(Jøldalens Tutta / Knutsvollens Hi-tex)
Brendsrud, Monica
Brendsrud, Monica

UK2NO46843/15IS - " U S " Ull
(" U S " Pukkanøtt / " U S " Gant)
Øversveen, Patrick
Øversveen, Patrick

UK2NO47550/15ES - Gaustatoppens Pia
(Jentefjellet's Abella / General Sniff Av Skåpleinun)
Nunn, Nicholas Knag
Nunn, Nicholas Knag

UK2NO51932/15IS - " U S " Daisy
(" U S " Nokia / " Us " Trym)
Hansteen, Arne
Pinderup, Ole

UK2NO47046/15KV - Fjellfantens Dva Jani
(Fjellfantens Bmr Vitani / Aron)
Leganger, Trond Arvid
Leganger, Trond Arvid

UK2NO39896/16IS - Budalen's PN Hot Lava
(Imingens Lk Non Stop / Red Garlic's Pralin)
Dyngeland, Christel Elisabeth
Dyngeland, Christel Elisabeth

UK2NO37605/16ES - Svanelvdalens M Fauna
(Høgmyrstuas Rypa / Mac Persson's A Max)
Kveim, Kristin Aamodt
Fjellheim, Svein




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK2NO48727/14ES - Hågakollen's Yr
(Hågakollen's Vixen / Østkystens's V. Franco)
Abel-Lunde, Arne
Abel-Lunde, Arne

AK2NO49820/14IS - Pasvikdalens Green Spot
(Pasvikdalens Vita Hjertego / Settermosen Aberlour)
Meinertsen, Rène J
Meinertsen, Rène J

AK2DK01280/2015IS - Settermosen Chloe
(Settermosen Alba / Apache Des Sorcieres Du Sancy)
Fagerhøi, Simen Hansen
Fagerhøi, Simen Hansen

AK2NO35940/14B - Orreskogen's G-happy
(Reisavannet's B-guri / Best De La Source Aux Perdrix)
Ellefsen, Anders
Ellefsen, Anders

AK2NO32632/15ES - Sørbølfjellet's Iphigenie
(Sørbølfjellet's Smilla / Indy Du Marais De La Malvoisine)
Lien, Jakob Hjelmaas
Lien, Tord

AK2NO42721/15ES - Østheia's Purdey
(Østheia's Idaho / Sørbølfjellet's Zizou)
Torgersen, Elisabeth F
Torgersen, Elisabeth F

AK2NO54020/14ES - Slottvidda's I M Kaos
(Slottvidda's I M Tuva / General Sniff Av Skåpleinun)
Sjurseth, Siri Kulberg
Sjurseth, Bjørn

AK2SE42526/2012GS - Avalonian's Delta
(Mountaineer's Eya / Finnvola's Birk)
Tollefsen, Anne
Tollefsen, Anne

AK2SE42521/2012GS - Avalonian's Donna
(Mountaineer's Eya / Finnvola's Birk)
Bay, Dag
Bay, Dag

AK2DK19049/2014ES - Heegårds Tjep
(Heegårds V. Lill / Klækkenhavnas Next To Noone)
Sørensen, Steen Blach
Sørensen, Steen Blach

AK2IS19235/14SV - Ice Artemis Freyja
(Yrja / Kragborg Mads)
Sawicz, Monica
Sawicz, Monica

AK2NO32305/15SV - Alot Av Brandsegg Søndre
(Kvitsteindalens E-hedda / Bøgeskoven's Gus)
Stokke, Thomas
Stokke, Thomas

AK2NO49627/14GS - Vardemyra's Mrs.toya
(Vardemyra's Luna / Egon)
Eriksen, Kim Andre
Eriksen, Kim Andre

AK2NO31881/10GS - Katfosåsen's Natt
(Lyngrabben's Hera De Vil / Svartekällans Yatzy)
Magnussen, Siw/Bottegård, Nils Olav
Bottegård, Nils Olav

AK2NO32226/14ES - Bra Kar Av Skåpleinun
(Sørbølfjellet's Luca / Black)
Bruflot, Wenke-Nina
Bruflot, Dag Inge

AK2NO43297/14ES - Piksteinans Tyra
(Piksteinans Tussa / Sørbølfjellet's Zizou)
Flaget, Gjermund
Flaget, Gjermund

AK2NO39918/13ES - URÆD'S Frekke Fiona
(Lapphaugen's Tutta / Limingruet's Hi-troll)
Størseth, Roger
Størseth, Roger

AK2NO44563/11GS - Gullura's Tinka
(Trixie / Nicko)
Heitmann, Dagfinn
Gavelstad, Halvard

AK2ROI14/100627ES - Miro
(Kes / Contador)
Sjurseth, Bjørn
Sjurseth, Bjørn




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

UK3NO47550/15ES - Gaustatoppens Pia
(Jentefjellet's Abella / General Sniff Av Skåpleinun)
Nunn, Nicholas Knag
Nunn, Nicholas Knag

UK3NO45789/16KV - Rampen's Ubf Helt Dilla
(Rampen's Rte Flax / Bæsk)
Smidtsrød, Nina
Smidtsrød, Nina

UK3NO40744/15ES - Sletthallens Steffi
(Sletthallens Birdee / General Sniff Av Skåpleinun)
Johannessen, Martin
Johannessen, Martin

UK3NO50969/15ES - Røynåsen's Vaco
(Røynåsen's Mille / Silver)
Veel-Skogholt, Hans Christian
Veel-Skogholt, Hans Christian

UK3NO39088/16ES - Berkjestølen's Neon
(Berkjestølen's Messi / Kleivskogen's Mozard)
Ellefsen, Astrid Weider
Ellefsen, Astrid Weider

UK3NO56041/15IS - Lundebakken's QL Zico
(Lundebakken's Fg Queen / Lux Vom Kappellenpfad)
Faugstadmo, Jan Erik
Faugstadmo, Jan Erik




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

AK3NO54033/14B - Kvikksteps B-mon Amie
(Femme Fatale De La Sourceauxperdrix / Peter Gunn)
Løken, Morten
Løken, Morten

AK3NO56410/09KM - B-frøya
(A-mira / Rogstabergets Jackson Browne)
Bruflot, Harald
Bruflot, Harald

AK3SE42526/2012GS - Avalonian's Delta
(Mountaineer's Eya / Finnvola's Birk)
Tollefsen, Anne
Tollefsen, Anne

AK3SE42521/2012GS - Avalonian's Donna
(Mountaineer's Eya / Finnvola's Birk)
Bay, Dag
Bay, Dag




KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

VKNO43680/14ES - Flørli's My Lozen
(Hovdmyra's Kira / Sørbølfjellet's Zizou)
Mjellem, Britt
Soltvedt, Morten

VKNO37128/12ES - Berkjestølen's Kira
(Berkjestølen's Kaisa Krabat / Berguglas Heikki I I I)
Watle, Kristin
Watle, Bjørn
1 CK

VKNO49037/13IS - Vestviddas Dft Bella Notte
(Frida Av Miessevàrri / Bjerkaasen's Bk- Triac)
Lie, Per Arild
Lie, Per Arild

VKNO54523/12KV - Tiurjegerns Solo av Sognexpressen
(Tiurjegerns Lady Gaga / Sognexpressen's Enf Only One)
Brenden, Robert
Brenden, Robert

VKNO34959/14ES - VALERA's Østavind
(Jøldalens Festlig / Epleskogen's Adam)
Halvorsen, Randi
Magnussen, Rune
2 CK

VKSE33882/2010IS - Rastorps Fudgé
(Rastorp's Tyra / Red Garlic's Gourme)
Søgaard, Bjarte
Søgaard, Bjarte

VK15432/07IS - Follsjøen's Emilie
(Follsjøen's Coya / C-ipkiss Av Kjerringholm)
Kjørren, Ingri Og Eldri
Presterudstuen, Jørn

VKNO50901/11ES - Ryghåsen's Silver
(Gallok's Sara / Berguglas Heikki I I I)
Hagen, Stian
Hagen, Stian

VKNO56079/10ES - Sletthallens Jackpot
(Heegårds T Dundee / Equimark)
Slommerud, Erik
Slommerud, Erik

VKNO49032/13IS - Vestviddas Dft Vestavind
(Frida Av Miessevàrri / Bjerkaasen's Bk- Triac)
Magnussen, Rune
Magnussen, Rune

VKNO32535/14ES - Hjallabakken's Bambus
(Hjallabakken's Ruccola / Simo's Johsi)
Ottesen, Sofie Søli
Myrhaug, Ulrik

VKNO36153/11ES - Olderfjord's Vielges Han
(Voffi / Totti)
Utne, Øystein
Utne, Øystein

VKNO34761/14IS - " U S " Arja
(" U S " Piri-piri / " U S " Reodor)
Feidje, Arnfinn
Feidje, Arnfinn




Hallingdal Fuglehundklubb
Geilo 
17.3.2017 - 20.3.2017 

Premieliste for runde 2


KlRegnrRase - Hundens navn
(Mors navn / Fars navn)
Eier/FørerPremie

VKNO34959/14ES - VALERA's Østavind
(Jøldalens Festlig / Epleskogen's Adam)
Halvorsen, Randi
Magnussen, Rune
1 CACIT

VKNO46391/12ES - Faksfjellet's Sandra
(Fjellvidda's Era / Østkysten's Vito)
Sagland, Thor Bernhard
Sagland, Thor Bernhard
2 RCACIT

VK15432/07IS - Follsjøen's Emilie
(Follsjøen's Coya / C-ipkiss Av Kjerringholm)
Kjørren, Ingri Og Eldri
Presterudstuen, Jørn

VKNO50901/11ES - Ryghåsen's Silver
(Gallok's Sara / Berguglas Heikki I I I)
Hagen, Stian
Hagen, Stian

Levert av